Dört Büyük Şirket, JASMY Coin ve O 3 Kriptoyu Borsalara Boşaltıyor!

Son 48 saatte, kripto para sektörünün en büyük isimlerinden bazıları arasında bir hareketlilik yaşandı. Galaxy Digital, Grayscale, DWF Labs ve Wintermute; çeşitli borsalara ve cüzdanlara önemli miktarda transfer yaptı. İşte JASMY coin, ENA, YGG ve Bitcoin’e yönelik hareketleri…

Galaxy Digital ENA coin’i borsaya aktardı, Grayscale BTC hamlesi yaptı

Önde gelen kripto ticaret bankası Galaxy Digital, son iki gün içinde toplam 14,06 milyon ENA tokenini (yaklaşık 19,3 milyon dolar) Binance’e aktarmakla meşguldü. On-chain izleme hizmeti Ember’e göre, bu transferler 0x335 adresi üzerinden yönlendirilen üç ayrı işlemde gerçekleşti. Galaxy Digital’in, Ethena’nın 0x473 numaralı sözleşme adresinden iki gün önce aynı miktarda ENA alması dikkat çekicidir; bu da potansiyel bir satın alma veya ortaklığa işaret ediyor.

Ayrıca dünyanın en büyük kripto para birimi varlık yöneticisi Grayscale de portföyünde ayarlamalar yapıyor. 12 Nisan’da Arkham Intelligence, Grayscale’in Coinbase’e ve diğer iki tanımlanamayan adrese toplam 1457.122 Bitcoin (BTC) aktardığını bildirdi. İlginç bir şekilde, önemli bir kısım (109.554 BTC) kurumsal yatırımcılara hizmet veren bir platform olan Coinbase Prime’a gitti. Bu hamle, kurumsal oyuncuların kripto pazarına artan ilgisini gösterebilir.

DWF Labs, JASMY coin işlem gerçekleştirdi

Blockchain teknolojisine odaklanan önde gelen bir yatırım şirketi olan DWF Labs, Binance’e 100 milyon JSMY tokenini (2,43 milyon dolar değerinde) aktardı. Bu, JSMY’nin DWF Labs tarafından iki ay içinde yapılan ilk önemli hamlesine işaret ediyor. Bu transfere rağmen DWF Labs hala önemli miktarda JASMY (5,37 milyon dolar değerinde 221 milyon token) tutuyor. Bu, on-chain analist @ai_9684xtpa’ya göre üçüncü en büyük holding olmaya devam ediyor. Bu spesifik yeniden yüklemenin ve JSMY’nin büyük miktarda tutulmasının ardındaki nedenler belirsizliğini koruyor. Ancak bu, DWF Labs’ın projenin uzun vadeli potansiyeline olan güveninin bir işareti olabilir.

Wintermute, YGG satıyor

Son olarak, önde gelen bir kripto piyasası yapıcısı olan Wintermute da varlıklarında ayarlamalar yapıyor. 13 Nisan’da @ai_9684xtpa, Wintermute’un Kraken’e 12,08 milyon YGG tokenini (yaklaşık 12,37 milyon dolar değerinde) aktardığını bildirdi. Bu hareket, YGG’nin son 24 saatte %18 oranında düşüş yaşadığı bir dönemde gerçekleşti. Transferin kesin nedenleri bilinmemekle birlikte, Wintermute’un değişen piyasa koşulları ışığında portföyünü yeniden dengelemesi stratejik bir karar olabilir. Büyük kripto oyuncularının bu son hareketleri, kripto para piyasasının dinamik doğasını vurguluyor.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x